Tiketa.lt

Šlamštas!Galėtu būti geriau...Geras tinklalapis!Labai geras tinklalapis!Puikus tinklalapis!

Tiketa.lt
Kategorija: Bilietų rezervavimo internetu sistemos, LANKYTIS VERTA Raktažodžiai: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bilietai į renginius ir pramogas: koncertai, sporto rungtynės, teatras ir menai, kino festivaliai, pramogos šeimai ir kt.

TIKETA pristatyta naujoji bilietų platinimo sistema visiškai keičia požiūrį į bilietų pirkimą. Dabar juos galima įsigyti bet kuriuo paros metu net neišeinant iš namų. Renginių organizatoriams ši sistema padeda greitai išplatinti net didžiausią kiekį bilietų, o renginių lankytojams – juos įsigyti patogiai ir vos per kelias akimirkas. TIKETA siūlo bilietus įsigyti ne tik į Lietuvoje, bet ir į užsienio šalyse vykstančius renginius.

TIKETA bilietų platinimo sistema yra sukurta pagal užsienyje sėkmingai veikiančių tokių sistemų pavyzdį. Kitose šalyse, kuriose bilietai į renginius įsigyjami internetu, net šimtai tūkstančių tokių bilietų yra išperkami vos per porą valandų. Tuo ši sistema yra naudinga renginių organizatoriams – internete parduodamus bilietus per trumpą laiką gali įsigyti daugiau žmonių nei kasose.

Įsigijus elektroninį bilietą TIKETA interneto tinklalapyje, galima pasirinkti kokiu būdu norite gauti bilietą – patys atsispausdinti jį spausdintuvu ar gauti mobilųjį bilietą į telefoną.

TIKETA Facebook

Lankytojų, kurie skaitė šį aprašymą: 9103

Nėra komentarų

Komentuoti


Vardadieniai: